Drog miatt lövöldöztek a Dankó utcában

Desktop

Igazi "filmes" jelenet zajlott március elején a Dankó utcában. Mint mi is írtuk, két társaság vitázott egymással, aztán 6-8 lövés dördült. Az eset kapcsán pénteken fogtak el három budapesti és egy gyöngyösi férfit, akik drogterjesztési, és területelosztási vita során használtak fegyvert.

Mint kiderült, a négy fickó további társak kíséretében botokkal, kardokkal felfegyverkezve a Dobozi utcába ment, hogy megfélemlítsenek férfit. Nem találták otthon, ezért a keresésére indultak. A Dankó utca 20. előtt, rokonai körében akadtak a keresett személyt. A "legalább öt" autóból álló konvoj első két kocsijából adták le a lövéseket - írja a police.hu.

Pénteken a TEK emberei elfogták hármójukat, negyedik társuk pedig jelentkezett a rendőrségen. A házkutatások során több digitális mérleget, önzárós műanyag tasakokat, egy tasak kábítószer gyanús port és egy kiló zöld színű növénytörmeléket, valamint szamuráj kardot, baseballütőt, gyalogsági szuronyt, egy machetét és egy baltát találtak.

A tartalom a hirdetés után folytatódik
Desktop, Mobil
Mobil
Mit szólsz hozzá?